Arabic English French German Italian Turkish
Hide Main content block
Një shembull pozitiv për të
Pri 09, 2017 0

E Martë, 28 Mars 2017 mare nga islamgjakova

Elinda është një vajzë e re dhe shumë aktive. ...

Teshtitja që e ktheu
Pri 17, 2017 0

Në një universitet të Amerikës, në një sallë ku kishte shumë studentë e në mesin e tyre edhe ...

Tortë me mollë
Pri 17, 2017 0

Marrim 3 mollë, i presim në feta dhe sipër u hedhim lëng limoni. I lëmë kështu derisa të ...

Burhan Fili – Jeta e panjohur
Mar 19, 2017 0

Një nga aktivistët dhe misionarët shqiptarë më të mëdhenj dhe të spikatur të fesë islame në ...

Ndihma në Strugë për dy
Shk 11, 2017 0

25.11.2016

Strugë Maqedoni  u ndihmuan nga Fondacioni motrave muslimane zvicër

1.Familja ...

Ndihma per dërgimin e kufomës
Pri 27, 2017 0
Ka ndërruar jetë  në Cyrih të Zvicrës studentja 25-vjeçare nga Kumanova Blondina Zimberi.
Familjet e ndihmuara 2014
09, August 2014 0
15, November 2014 0
31, August 2014 0
18, January 2015 0
06, October 2014 0
Familjet e ndihmuara 2015
06, September 2015 0
08, February 2015 0
06, September 2015 0
29, November 2015 0
Fëmijët
05, November 2013 0
22, November 2013 0
22, November 2013 0
22, November 2013 0
20, January 2014 0
20, January 2014 0
20, January 2014 0
Historia e Profetëve
21, November 2013 0
21, November 2013 0
21, November 2013 0
19, November 2013 0
24, November 2013 0
24, November 2013 0
05, December 2013 0
24, November 2013 0
Intervista
Konvertime
21, November 2013 0
21, November 2013 0
21, November 2013 0
21, November 2013 0
01, December 2013 0
21, November 2013 0
08, December 2013 0
10, February 2014 0
13, January 2014 0
Ndihma për 2015
08, February 2015 0
01, November 2015 0
29, November 2015 0
01, November 2015 0
Ndihmat për 2013
12, November 2013 0
12, November 2013 0
19, November 2013 0
22, November 2013 0
02, November 2014 0
02, November 2014 0
Ndihmat për 2014
Ndihmat për vitin 2016
Ndihmat për vitin 2017
Rreth Medines
Rreth Mekes
24, November 2013 0
24, November 2013 0
Shëndetsi
01, December 2013 0
25, November 2013 0
22, November 2013 0
22, November 2013 0
22, November 2013 0
22, November 2013 0
Xhamitë në zvicërr

Meka Medina LIVE

Vizitoret momental

Kemi 89 miq dhe s'ka antarë në linjë

Radio Online

Mirënjohje

Shtatë Grupet e Shpëtuara

Punimet e Fundit
 •  
  Tortë me mollë

  Marrim 3 mollë, i presim në feta dhe sipër u hedhim lëng limoni. I

   
 •  
  Teshtitja që e ktheu

  Në një universitet të Amerikës, në një sallë ku kishte shumë studentë

   
 •  
  Gjysmë ore, tre përbërës

  Nevojiten:

   500 g feta mishi pule
    1 krem për zierje
    2 qese supë

   
 •  
  Një shembull pozitiv për

  E Martë, 28 Mars 2017 mare nga islamgjakova

  Elinda është një vajzë

   
 •  
  Rrëfimi i Vajzës nga

   

  Tërë jetën me interes e kam shikuar Islamin dhe muslimanët, porse

   
 •  
  Burhan Fili – Jeta e

  Një nga aktivistët dhe misionarët shqiptarë më të mëdhenj dhe të

   
 •  
  Pite me petë të gatshme

  Përbërësit:

   
 •  
  Ish-mësuese në Kishën

  “Jam krenare që jam muslimane”, thotë Lorna, ish-mësuese në Kishën

   
 •  
  Pilotja e parë me shami

  Merve Gurbuz do të jetë vajza e parë me shami që do të pilotojë me

   
 •  
  Aktorja e famshme

  Një aktore e famshme indiane që ka punuar në 70 filma ka përqafuar

   
 •  
  Gullash me mish gjedhi

  Përbërësit

    600 gr mish gjedhi tul
    2 qepë
    3
   
 •  
  Rrëfimi i një skocezi:

  Si mundet që një burrë në moshën e mesme, i bardhë, skocez që jeton

   

Reklama e juaj