Albanian Arabic Bulgarian Croatian English French German Greek Italian Japanese Macedonian Norwegian Portuguese Serbian Slovenian Swedish Turkish

Gjysmë ore, tre përbërës dhe drekë të shijshme do të keni në tryezë

Nevojiten:

 500 g feta mishi pule
  1 krem për zierje
  2 qese supë instant kërpudhash

Përgatitja:

Në një enë rezistuese ndaj zjarrit rendisni mishin e prerë të pulës, pastaj qitni supën nga qesja dhe lyeni me krem për zierje.

Vëreni në furrë shporeti në 200 gradë dhe piqeni derisa të skuqet.

Për më pak se gjysmë ore do të keni drekë të shkëlqyeshme me pak mund.

Read 3752 times
Published in Kuzhina për motrat
Rate this item
(0 votes)
Login to post comments

Reklama e juaj