Albanian Arabic Bulgarian Croatian English French German Greek Italian Japanese Macedonian Norwegian Portuguese Serbian Slovenian Swedish Turkish
Kuzhina për motrat

Kuzhina për motrat (56)

Nëse dëshironi që përmes përgatitjeve shtëpiake të ilaçeve të flini mirë dhe të kënaqeni me gjumin cilësor, atëherë ju paraqesim tri pije të thjeshta që ju ndihmojnë të relaksoheni dhe që ju dërgojnë në botën e ëndrrave, transmeton Klan Kosova.

Published in Kuzhina për motrat

Një vizitë në Prizren nuk mund të imagjinohet pa shijen e mrekullueshme të kebapit dhe pleskavicës.

Një lloj qofteje e madhe hamburgeri e pjekur në skarë që shoqërohet  me djathë, salca picante, patate të skuqura, spec djegës, sallatë dhe kastraveca turshi.

Published in Kuzhina për motrat

Është një recetë fantastike që të kënaq syrin që në pamjen e parë, e që të ndjell menjëherë shijen për ta provuar patjetër.

Një recetë e veçantë, shumë e shijshme që mbush gjithë shtëpinë me aromë fantastike dhe bashkon gjithë familjen drejt tryezës me nepsin e oreksin për ta konsumuar sa më parë.

Published in Kuzhina për motrat
Faqe 1 nga 19

Reklama e juaj