Albanian Arabic Bulgarian Croatian English French German Greek Italian Japanese Macedonian Norwegian Portuguese Serbian Slovenian Swedish Turkish
nga Shqiperia

nga Shqiperia (30)


artikuj

E diel 15 Dhjetor 2013 10:13

Asfiksohen nga gazi dy bashkëshortë të moshuar në Kuçovë. Burime nga policia lokale bëjnë të ditur se Stilian dhe Krisanthi Thomai 73 dhe 70 vjeç, kishin harruar të mbyllnin bombolën e gazit dhe janë asfiksuar në gjumë.

 

Published in nga Shqiperia

E diel 1 Dhjetor 2013 13:03

Integrimi i Shqipërisë në Bashkimin Evropian kushtëzohet me arrestimin e Sali Berishës dhe të ministrave të tij të korruptuar.

 

Published in nga Shqiperia

E premte 29 Nëntore 2013 13:08

Krerët më të lartë të shtetit përkujtuan sot ditën e Çlirimit të Shqipërisë. Ashtu siç ka ndodhur vitet e fundit, përkujtimi i 29 Nëntorit filloi me homazhe në Varrezat e Dëshmorëve të Atdheut.

Published in nga Shqiperia

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama deklaroi se Shqipëria e ka të pamundur që të përfshihet në operacionin e shkatërrimit të lëndëve kimike siriane.

Published in nga Shqiperia

Një grup kriminal i trafikimit të femrave është shkatërruar këtë të shtunë gjatë një operacioni të policisë së Durrësit e cila prangosi dy persona, njëri prej tyre shtetasbullgar.

Published in nga Shqiperia
Faqe 6 nga 6

Reklama e juaj