Shoqata ndihmoni te Varferit

Familja S.Seydi Dollgash Dibër 2019

08.10.2019  Esselamu Alejkum motra dhe vëllezër  të Fondacionit te motrave muslimane,

kryesia e kësaj shoqate bëri një vizit në familjen Seydi 7 antarëshe nga fshati Dollgash komuna e Dibrës, ku me iniciativën e mërgatës janë duke ja ndërtuar një shtëpi nji katshe ,kjo familje ësht në gjendje kritike për jetesë prandaj ne si shoqat ndihmuam me 900,-franga zvicrane per mbulimin e kulmit te shtëpis ku do ti regjistrojm edhe disa foto te shtëpis te vjetër dhe te resë

 

 

Sa i dobishëm ishte ky post?

Klikoni mbi një yll për ta vlerësuar!

Vleresim mesatar 0 / 5. Numri i votave: 0

Asnjë votim deri më tani! Bëhu i pari që vlerëson këtë postim.

LINQET E RRJETEVE SOCIALE - Facebook Ndihmoni Të Varferit