Albanian Arabic Bulgarian Croatian English French German Greek Italian Japanese Macedonian Norwegian Portuguese Serbian Slovenian Swedish Turkish
E diel, 31 Gusht 2014 17:59

Gjakovë Korrik 2014

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Familjet e Jetimëve dhe Skamnorëve që u ndihmuan në muajn e bekuar të Ramazanit 2014

fotot mungojn me dëshirën e familjarëve që mos të dalin me fotografi

Këtyre familjeve ju ndihmuam me ushqim ne vlerë prej 50,-euro për çdo familje  total  10 familje  500,-euro ushqimin e shpërndau vllau jonë dhe bashkpuntor i FMMMZ  Fahrush Berisha nga prizreni , Allahu in shaa Allah ja shpërblen me të mirat e veta për kët punë të hajrit amin .

Gjakovë 2014:

  • Albesiana Arbresha Leka  me ushqim
  • Muhamet  Lajqi
  • Naser  Hana
  • Vlera  Luljeta  Koci
  • Blerta Rudina Violeta Ferati
  • Qendrim Qendresa Roka
  • Emine  Mala
  • Albi  Albion Varaku
  • Shejna Shkurti
  • Andi Ardit Lorik Vehapi

Foto: Familjet ne gjakove 2014

Read 12421 times Last modified on E shtunë, 15 Nandor 2014 15:53
Login to post comments

Reklama e juaj