Albanian Arabic Bulgarian Croatian English French German Greek Italian Japanese Macedonian Norwegian Portuguese Serbian Slovenian Swedish Turkish
E enjte, 07 Maj 2015 16:59

Ndihma për vllaun tonë Remziun

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Remzi Arifi  nga fshati Mateç Kumanovë vuan nga një sëmundje e veshkës,

ku dotë operohet për tja hekur veshken dhe mbasi tja hekin do ti nevoiten dy infuzia që  i kushton 2600,-euro,

ku FMMZ (fondacioni i motrave muslimane zvicër) merë pjesë me 1200,-franga zvicrane,

Allahu i dhashtë shëndet ,Inshaa Allah kalon me sukses,

 

këte ndihma i dërgojë motra Emine Sopi .Allahu e shpërbleftë për punën .amin

Read 12857 times
Login to post comments

Reklama e juaj