Albanian Arabic Bulgarian Croatian English French German Greek Italian Japanese Macedonian Norwegian Portuguese Serbian Slovenian Swedish Turkish
E premte, 30 Shtator 2016 20:07

Ndihma per familjen Bunjaku

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Korrik 2016  FMMZ ndihmoj  familjen Bunjaku nga fshati Butel ( Shkup ) me 200 frz  familjari ka gruan e sëmur dhe ka nevojë për medikamente i pa punë 

Read 12133 times Last modified on E premte, 30 Shtator 2016 20:22
Login to post comments

Reklama e juaj