Albanian Arabic Bulgarian Croatian English French German Greek Italian Japanese Macedonian Norwegian Portuguese Serbian Slovenian Swedish Turkish
E shtunë, 26 Nandor 2016 12:38

Ndihma për familjen Zija Shaqiri Tetovë

Written by 
Rate this item
(0 votes)

23.11.2016 u ndihmua familja e Zija Shaqirit nga fshati Gllogjë komuna e Tearces Tetovë Maqedoni ,kjo familje 6 antarëshe u ndihmua per ndertimin e nji dhome për te jetuar me familjen te cilët jan pa kulm mbi kokë fondacioni ndihmoj me 1200,-frz kjo familje ka nevojë jo vetem per nji dhome por ka nevojë edhe per me shum dhoma dhe banjo dhe kuzhinë ndihmoni edhe ju ket iniciativ e mori motra jone Mevlude Qazimi nji paguese e regullt te Fondacioni i motrave muslimane Allahu e shpërbleftë me xhenet do te vendosim edhe disa foto si me posht.

te foto e fundit shihet ku e kan rethu vendin per me ja ndertu nji dhome in shaa Allah 

Read 12536 times Last modified on E shtunë, 26 Nandor 2016 13:05
Login to post comments

Reklama e juaj