Albanian Arabic Bulgarian Croatian English French German Greek Italian Japanese Macedonian Norwegian Portuguese Serbian Slovenian Swedish Turkish
E shtunë, 18 Gusht 2018 12:34

Ndihma për motrën Firija Dzhemaili Tetovë

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Esselamu Alejkum vëllezër dhe motra fondacioni motrave muslimane zvicër pasi mori informatat për situatën e motrës muslimane nga Dzhepshishti i tetovës vendosi ta ndihmojë me 300,-frz motra ne fjale esht e operuar mirpo operimi pa sukses i kan dëmtuar palcën kurrizore dhe e ka gjendjen e vështir ndihmojeni edhe ju Allahu ju begatofte motra firija i ka dy fëmije .fotot

Read 8501 times
Login to post comments

Reklama e juaj