Albanian Arabic Bulgarian Croatian English French German Greek Italian Japanese Macedonian Norwegian Portuguese Serbian Slovenian Swedish Turkish
E premte, 01 Mars 2019 21:35

Semnjet Krivca nga Shkupi

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Esselamu Alejkum vëllezër dhe motra pas nji bisede që patëm  me motrën Semnjet Krivca nga shkupi nënë e një vajze e ndarë nga burri shkaku i ndarjes mbulesa ,me kushte te renda ekonomike nese do dikush qe ti ndihmoje kesaj motre mund te merni kontakt me motren direkt.

FMMZ mori përsipër që tja paguaj qiran e banesës për 6 muaj duke filluar prej muajt Mars 2019  për 1 muaj qiraja kushton 130,-euro gjegjësisht 150,-frz =900,- frz ,fondacioni të hollat ja  dërgoj mbas agjencionit të autobusit SOLO REISEN nesër datë 2.3.2019.

Read 8053 times Last modified on E diel, 07 Korrik 2019 20:50
Login to post comments

Reklama e juaj