Shoqata ndihmoni te Varferit

Urimi për Ramazanin 2022

Esselamu Alejkum vëllezer dhe motra

Fondacioni motrave muslimane zvicër ju uron muajn e bekuar te Ramazanit paçit një agjërim të lehtë dhe të pranuar te Allahu .

Sa i dobishëm ishte ky post?

Klikoni mbi një yll për ta vlerësuar!

Vleresim mesatar 0 / 5. Numri i votave: 0

Asnjë votim deri më tani! Bëhu i pari që vlerëson këtë postim.

LINQET E RRJETEVE SOCIALE - Facebook Ndihmoni Të Varferit