Shoqata ndihmoni te Varferit

23 viktima dhe 467 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore

Instituti i Shëndetit Publik i Maqedonisë Veriore njofton se gjatë 24 orëve të fundit nga COVID-19 kanë humbur jetën 23 qytetarë, ndërsa  janë regjistruar 467 raste të reja.

Bëhet e ditur se numri i të shëruarve është 496.

Sa i dobishëm ishte ky post?

Klikoni mbi një yll për ta vlerësuar!

Vleresim mesatar 0 / 5. Numri i votave: 0

Asnjë votim deri më tani! Bëhu i pari që vlerëson këtë postim.

LINQET E RRJETEVE SOCIALE - Facebook Ndihmoni Të Varferit