Shoqata ndihmoni te Varferit

Ndihma për motrën Firija Dzhemaili Tetovë 2018

Esselamu Alejkum vëllezër dhe motra fondacioni motrave muslimane zvicër pasi mori informatat për situatën e motrës muslimane nga Dzhepshishti i tetovës vendosi ta ndihmojë me 300,-frz motra ne fjale esht e operuar mirpo operimi pa sukses i kan dëmtuar palcën kurrizore dhe e ka gjendjen e vështir ndihmojeni edhe ju Allahu ju begatofte motra firija i ka dy fëmije .fotot

Sa i dobishëm ishte ky post?

Klikoni mbi një yll për ta vlerësuar!

Vleresim mesatar 0 / 5. Numri i votave: 0

Asnjë votim deri më tani! Bëhu i pari që vlerëson këtë postim.

LINQET E RRJETEVE SOCIALE - Facebook Ndihmoni Të Varferit