Shoqata ndihmoni te Varferit

Ndihma skamnorëve në Shqipëri 2018

Esselamu Alejkum motra dhe vëllezër  sot 13.05.2018.

Te dashur antar te Fondacionit te  motrave muslimane me pagesat e juaja që po bëni tek ne sot ndihmoj skamnorët në shqipëri në për mjet fondacionit firdeus e cila udhëhiqet nga Teologu i mirnjohur Elvis Naci nga Tirana me 500,-euro in sha Allah i ndihmohet dikujt atje Allahu i shpërblefte ata që ndihmojn dhe punojn me jetimat skamnoret amin .

 

Sa i dobishëm ishte ky post?

Klikoni mbi një yll për ta vlerësuar!

Vleresim mesatar 0 / 5. Numri i votave: 0

Asnjë votim deri më tani! Bëhu i pari që vlerëson këtë postim.

LINQET E RRJETEVE SOCIALE - Facebook Ndihmoni Të Varferit