Shoqata ndihmoni te Varferit

Fmmz Ndihmoj familjen Berisha 

Esselamu Alejkum të nderuar Vëllezër dhe Motra

 

Kush deshiron ta ndihmoje drejt per se drejti  kenin numrin mobil te motres Vjollca Berisha nga komuna e Klines.

Kontak telefoni :0038345539850 motra vjollca

Sami Berisha baba i tre fëmijëve vuan nga shum sëmundje (tensioni i larter,yndyry në gjak ,bruhun në bark, si dhe unazat në kurriz ) vëlla Samiu bashk me bashkëshorten e ti dhe tre fëmijët ësht në gjendje të rënd financjare per kurrimin e tij dhe për ushqim ,kërkojn ndihmën tuaj ,ndihma e juaj do tja lehtësoj  gjendjen në të cilën ndodhet familje prej pesë antarëshe .

  1. Fondacioni motrave muslimane ndihmon familjen Berisha me 300.- Euro 

Sa i dobishëm ishte ky post?

Klikoni mbi një yll për ta vlerësuar!

Vleresim mesatar 1.7 / 5. Numri i votave: 3

Asnjë votim deri më tani! Bëhu i pari që vlerëson këtë postim.

LINQET E RRJETEVE SOCIALE - Facebook Ndihmoni Të Varferit