Shoqata ndihmoni te Varferit
Ndihma për motrën Zejnije Abazi

Ndihma për motrën Zejnije Abazi 2016

Më datë 4.7.2016 në nji kërkes të bërë nga nji motër muslimane e cila kërkonte ndihmë për nji motër të sëmur nga kanceri e cila kurrohet per momentin në spitalin e Ferizajt dhe se i duhet ndihma urgjente për ta dërguar ne Maqedoni ku i kushton 7000,-euro operimi fondacioni mori pjesë në kët aksion qe motrës Zejnije Abazi nga fshati Kosin komuna Ferizaj mosha e sajë ësht 48 vjeçare ti ndihmojm me 200,-frz.inshaa Allah do të vendosim edhe foto pasi ti kemi marë kush do që të ndihmojë mund të paraqitet në kët numër telefoni në zvicër  078/7971823.

Ndihma për motrën Zejnije Abazi

Sa i dobishëm ishte ky post?

Klikoni mbi një yll për ta vlerësuar!

Vleresim mesatar 0 / 5. Numri i votave: 0

Asnjë votim deri më tani! Bëhu i pari që vlerëson këtë postim.

LINQET E RRJETEVE SOCIALE - Facebook Ndihmoni Të Varferit