Albanian Arabic Bulgarian Croatian English French German Greek Italian Japanese Macedonian Norwegian Portuguese Serbian Slovenian Swedish Turkish
E diel, 01 Nandor 2015 21:10

Dy familje të ndihmuara ne Tiranë 2015

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Fondacioni motrave muslimane ndihmoj kete dy familje ne tiran te cilet e kan gjendjen katastrofale ku kan nevoj per kulm mbi koke ndihmat ja shperndau hoxha i fshatit vilez vllau dhe Hoxha jonë i nderuar i fshatit Vilez Tiranë  Muharrem Gjoka .Familjes së Xhevahir Beka nga fshati Vilez me fëminë e paralizuar dhe familjen e Blerim Elqani po ashtu nga fshati Vrenez Tiranë ju ndihmua me 300,-euro .

Kjo familja e Xhevahir Beka me fëmin e paralizuar dhe shtëpin prej guri.

 

Familja e Blerim Elqanit

Read 11105 times Last modified on E diel, 01 Nandor 2015 21:31
Login to post comments

Reklama e juaj