Albanian Arabic Bulgarian Croatian English French German Greek Italian Japanese Macedonian Norwegian Portuguese Serbian Slovenian Swedish Turkish
E diel, 03 Korrik 2016 12:39

Ndihma për motrën Zejnije Abazi

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Më datë 4.7.2016 në nji kërkes të bërë nga nji motër muslimane e cila kërkonte ndihmë për nji motër të sëmur nga kanceri e cila kurrohet per momentin në spitalin e Ferizajt dhe se i duhet ndihma urgjente për ta dërguar ne Maqedoni ku i kushton 7000,-euro operimi fondacioni mori pjesë në kët aksion qe motrës Zejnije Abazi nga fshati Kosin komuna Ferizaj mosha e sajë ësht 48 vjeçare ti ndihmojm me 200,-frz.inshaa Allah do të vendosim edhe foto pasi ti kemi marë kush do që të ndihmojë mund të paraqitet në kët numër telefoni në zvicër  078/7971823.

Read 12088 times Last modified on E hanë, 04 Korrik 2016 17:09
Login to post comments

Reklama e juaj