Albanian Arabic Bulgarian Croatian English French German Greek Italian Japanese Macedonian Norwegian Portuguese Serbian Slovenian Swedish Turkish
E diel, 13 Maj 2018 20:23

Ndihma skamnorëve në Shqipëri.

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Esselamu Alejkum motra dhe vëllezër  sot 13.05.2018.

Te dashur antar te Fondacionit te  motrave muslimane me pagesat e juaja që po bëni tek ne sot ndihmoj skamnorët në shqipëri në për mjet fondacionit firdeus e cila udhëhiqet nga Teologu i mirnjohur Elvis Naci nga Tirana me 500,-euro in sha Allah i ndihmohet dikujt atje Allahu i shpërblefte ata që ndihmojn dhe punojn me jetimat skamnoret amin .

 

Read 7882 times
Login to post comments

Reklama e juaj