Albanian Arabic Bulgarian Croatian English French German Greek Italian Japanese Macedonian Norwegian Portuguese Serbian Slovenian Swedish Turkish
E premte, 01 Mars 2019 21:17

Adije Rustemi nga Fushëkosova

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Më 22.02.2019 Fondacioni Motrave Muslimane Zvicër ndihmoj në hapjen e bunarit për uji për motrën Adije Rustemi nënë e 6 fëmijëve jetima nga fushë Kosova,

ne si shoqat i ndihmuam me 500,-frz këtë të holla ja dërguam vëllaut Azem Berisha i cili meret me kët punë fisnike dhe humane Allahu e shpërbleftë.

Read 7312 times Last modified on E premte, 01 Mars 2019 21:34
More in this category: Semnjet Krivca nga Shkupi »
Login to post comments

Reklama e juaj