Albanian Arabic Bulgarian Croatian English French German Greek Italian Japanese Macedonian Norwegian Portuguese Serbian Slovenian Swedish Turkish
E hanë, 14 Tetor 2019 19:21

Familja S.Seydi Dollgash -Dibër

Written by 
Rate this item
(0 votes)

08.10.2019

Esselamu Alejkum motra dhe vëllezër  të Fondacionit te motrave muslimane,

kryesia e kësaj shoqate bëri një vizit në familjen Seydi 7 antarëshe nga fshati Dollgash komuna e Dibrës, ku me iniciativën e mërgatës janë duke ja ndërtuar një shtëpi nji katshe ,kjo familje ësht në gjendje kritike për jetesë prandaj ne si shoqat ndihmuam me 900,-franga zvicrane per mbulimin e kulmit te shtëpis ku do ti regjistrojm edhe disa foto te shtëpis te vjetër dhe te resë :

Shtëpia e Re

 

Read 8436 times
Login to post comments

Reklama e juaj